Darmowa dostawa powyżej 250 zł

Hurt

Hurt

Hurtownia parawanów plażowych online

Oferujemy sprzedaż hurtową parawanów plażowych, posiadamy bogaty wybór wzorów dostępnych w hurtowych ilościach i konkurencyjnych cenach. Jako jedyny dostawca w kraju, dajemy naszym klientom wyjątkową możliwość nabycia parawanów plażowych bezpośrednio od producenta, eliminując wszelkie pośrednictwo i zapewniając korzystne warunki handlowe.

Szybka realizacja zamówień hurtowych

Z nami, termin realizacji zamówienia staje się absolutnie niezależny od ilości zakupionych parawanów - wszystko to dzięki naszej sprawdzonej logistyce oraz efektywnemu systemowi dystrybucji. Zapewniamy, że zamówienia są realizowane w ekspresowym tempie, zazwyczaj w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia, co gwarantuje naszym klientom szybkość i niezawodność dostaw.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma cieszy się zaufaniem na rynku od dwudziestu lat, posiadając bogate doświadczenie w branży. Początkowo działaliśmy wyłącznie w formie stacjonarnej, ale od dekady również dostępni jesteśmy online, co pozwoliło nam dotrzeć do jeszcze szerszego grona klientów, zapewniając wygodę zakupów, szybką realizację zamówień i profesjonalną obsługę.

Parawany plażowe hurt i detal

Nasza oferta obejmuje zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną parawanów plażowych, zaopatrując szeroki zakres klientów, począwszy od punktów handlowych w nadmorskich kurortach, przez pensjonaty, hotele, ośrodki wypoczynkowe, sklepy internetowe, aż po inne hurtownie.

Działamy w oparciu o sprawdzone metody oraz stale rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać dynamicznym potrzebom rynku. Nasza firma to synonim nie tylko jakości, ale także innowacyjności i elastyczności, co pozwala nam być liderem w branży hurtowej sprzedaży parawanów plażowych.

PYTANIA O OFERTĘ PROSZĘ KIEROWAĆ NA NASZ E-MAIL SKLEP@PASTELOWANITKA.PL

Widok:
Szybki podgląd

100 szt. 5 metrów parawany plażowe

3 692,00zł

Parawany plażowe 5 metrów 100 sztukZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 5 metrówKijki sosnowe: 5 sztukŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeniu ..

Szybki podgląd

10 szt. 10 metrów parawany plażowe

640,00zł

Parawany plażowe 10 metrów 10 sztuk - mały hurtZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 10 metrówKijki sosnowe: 8 sztukŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada p..

Szybki podgląd

10 szt. 12 metrów parawany plażowe

701,50zł

Parawany plażowe 12 metrów 10 sztukZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 12 metrówKijki sosnowe: 9 sztukŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeniu..

Szybki podgląd

10 szt. 4 metry parawany plażowe

369,00zł

Parawany plażowe 4 metrów 10 sztukZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 4 metryKijki sosnowe: 4 sztukiŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeniu p..

Szybki podgląd

10 szt. 5 metrów parawany plażowe

430,00zł

Parawany plażowe 5 metrów 10 sztukZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 5 metrówKijki sosnowe: 5 sztukŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeniu p..

Szybki podgląd

10 szt. 6 metrów parawany plażowe

505,00zł

Parawany plażowe 6 metrów 10 sztukZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 6 metrówKijki sosnowe: 6 sztukŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeniu p..

Szybki podgląd

10 szt. 8 metrów parawany plażowe

566,00zł

Parawany plażowe 8 metrów 10 sztukZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 8 metrówKijki sosnowe: 7 sztukŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeniu p..

Szybki podgląd

100 szt. 10 metrów parawany plażowe

5 735,00zł

Parawany plażowe 10 metrów 100 sztukZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 10 metrówKijki sosnowe: 8 sztukŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeni..

Szybki podgląd

100 szt. 12 metrów parawany plażowe

6 375,00zł

Parawany plażowe 12 metrów 100 sztukZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 12 metrówKijki sosnowe: 9 sztukŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeni..

Szybki podgląd

100 szt. 4 metry parawany plażowe

3 200,00zł

Parawany plażowe 4 metrów paczka 100 sztukZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 4 metryKijki sosnowe: 4 sztukiŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozł..

Szybki podgląd

100 szt. 6 metrów parawany plażowe

4 332,00zł

Parawany plażowe 6 metrów 100 sztukZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 6 metrówKijki sosnowe: 6 sztukŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeniu ..

Szybki podgląd

100 szt. 8 metrów parawany plażowe

5 034,00zł

Parawany plażowe 8 metrów 100 sztukZnakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiemZapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plażyParametry:Długość parawanu: 8 metrówKijki sosnowe: 7 sztukŚrednica kijka ok. 20 mmDługość kijka ok. 1 mSzerokość materiału ok. 75 cmTunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeniu ..

Szybki podgląd

Pokrowiec na parawan plażowy

15,00zł

Pokrowiec Na Parawan Plażowy  WZÓR 26 BEACH NAJPIĘKNIEJSZY WZÓR! Pokrowiec na każdy rozmiar parawanu plażowego z naszych ofert Parametry:  Pasuje na długość parawanu: od 4 do 15 metrów Pasuje na parawan o wysokości do 1 metra Posiada taśmę do założenia na ramię Posiada sznureczek do zamknięcia Oto Twój Nowy Kompan Podróży: Pokr..

Wyświetlono: 1 do 13 z 13 (1 stron)