Darmowa dostawa powyżej 250 zł

Koce

Koce

Życie jest za krótkie na otaczanie się nudnymi rzeczami! Dlatego nie zastanawiaj się i upiększ z nami swoje wnętrze, aby życie w nim było piękniejsze!

Ciepłe koce w ofercie sklepu PastelowaNitka.pl

Koce w warkocze, jednolite, w odcieniach szarości, beżu, pudrowego różu, lawendy i czekolady.

Miłe w dotyku i ciepłe koce to idealny dodatek ocieplający wnętrza i wprowadzający przytulną atmosferę.

Do kompletu z poszewkami wykonanymi z tego samego materiału.

Widok:
Szybki podgląd

Koc 140x180 cm Gloria Chocolate

260,00zł

Ciepły, miły w dotyku kocyk w czekoladowym kolorze.Wykonany z przyjemnej i miękkiej tkaniny, idealny dodatek do wystroju mieszkania, który przyda się również w chłodniejsze wieczory, czy do popołudniowej drzemki. Splot w sweterkowym stylu nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.Wykonany z 50% wełny i 50% akrylu.Wymiary: 140x180 cm (+/-5%)Idealnie oci..

Out Of Stock
Szybki podgląd

Koc 140x180 cm Gloria Grey

260,00zł

Ciepły, miły w dotyku kocyk w szarym kolorze.Wykonany z przyjemnej i miękkiej tkaniny, idealny dodatek do wystroju mieszkania, który przyda się również w chłodniejsze wieczory, czy do popołudniowej drzemki. Splot w sweterkowym stylu nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.Wykonany z 50% wełny i 50% akrylu.Wymiary: 140x180 cm (+/-5%)Idealnie ociepli z..

Szybki podgląd

Koc 140x180 cm Gloria Latte

260,00zł

Ciepły, miły w dotyku kocyk w beżowym kolorze.Wykonany z przyjemnej i miękkiej tkaniny, idealny dodatek do wystroju mieszkania, który przyda się również w chłodniejsze wieczory, czy do popołudniowej drzemki. Splot w sweterkowym stylu nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.Wykonany z 50% wełny i 50% akrylu.Wymiary: 140x180 cm (+/-5%)Idealnie ociepli ..

Out Of Stock
Szybki podgląd

Koc 140x180 cm Gloria Rose

260,00zł

Ciepły, miły w dotyku kocyk w kolorze pudrowego różu.Wykonany z przyjemnej i miękkiej tkaniny, idealny dodatek do wystroju mieszkania, który przyda się również w chłodniejsze wieczory, czy do popołudniowej drzemki. Splot w sweterkowym stylu nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.Wykonany z 50% wełny i 50% akrylu.Wymiary: 140x180 cm (+/-5%)Idealnie o..

Out Of Stock
Szybki podgląd

Koc 190x220 cm Gloria Latte

395,00zł

Ciepły, miły w dotyku kocyk w beżowym kolorze.Wykonany z przyjemnej i miękkiej tkaniny, idealny dodatek do wystroju mieszkania, który przyda się również w chłodniejsze wieczory, czy do popołudniowej drzemki. Splot w sweterkowym stylu nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.Wykonany z 50% wełny i 50% akrylu.Wymiary: 190x220 cm (+/-5%)Idealnie ociepli ..

Szybki podgląd

Poszewka Gloria Chocolate

76,00zł

Poszewka dekoracyjna ze sweterkowej tkaniny w czekoladowym kolorze.Wykonana z przyjemnej tkaniny, idealna jako dodatek do wystroju mieszkania, świetna do popołudniowej drzemki. Splot w warkocze nadaje jej niepowtarzalnego charakteru.Wykonana z 50% wełny i 50% akrylu.Cena dotyczy samej poszewki na poduszkę (bez wypełnienia) o wymiarach 45x45 cm (+/-..

Szybki podgląd

Poszewka Gloria Grey

76,00zł

Poszewka dekoracyjna ze sweterkowej tkaniny w szarym kolorze.Wykonana z przyjemnej tkaniny, idealna jako dodatek do wystroju mieszkania, świetna do popołudniowej drzemki. Splot w warkocze nadaje jej niepowtarzalnego charakteru.Wykonana z 50% wełny i 50% akrylu.Cena dotyczy samej poszewki na poduszkę (bez wypełnienia) o wymiarach 45x45 cm (+/- 5%).Z..

Szybki podgląd

Poszewka Gloria Latte

76,00zł

Poszewka dekoracyjna ze sweterkowej tkaniny w beżowym kolorze.Wykonana z przyjemnej tkaniny, idealna jako dodatek do wystroju mieszkania, świetna do popołudniowej drzemki. Splot w warkocze nadaje jej niepowtarzalnego charakteru.Wykonana z 50% wełny i 50% akrylu.Cena dotyczy samej poszewki na poduszkę (bez wypełnienia) o wymiarach 45x45 cm (+/- 5%)...

Szybki podgląd

Poszewka Gloria Rose

76,00zł

Poszewka dekoracyjna ze sweterkowej tkaniny w kolorze pudrowego różu.Wykonana z przyjemnej tkaniny, idealna jako dodatek do wystroju mieszkania, świetna do popołudniowej drzemki. Splot w warkocze nadaje jej niepowtarzalnego charakteru.Wykonana z 50% wełny i 50% akrylu.Cena dotyczy samej poszewki na poduszkę (bez wypełnienia) o wymiarach 45x45 cm (+..

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)